Z majówką na trzeźwo Eugeniusz Meler 30 maja 2026 Uncategorized Mimo niezbyt ładnej pogody Spotkanie z przyrodą na trzeźwo odbyło się bardzo fajnie Podziel się:Drukuj Podobne Nawigacja wpisu Poprzedni Poprzedni wpis: 15 Rocznica działalności Klubu SKA PrzyszłośćNastępny Następny wpis: Wizytacja Biskupa Gliwickiego Sławomira Odera